Zomerrooster

Onderstaand een overzicht van ons zomerrooster

Zomerrooster SEP 2024

Onderstaand een overzicht, gesorteerd per week, van de lessen in ons zomerprogramma 2024. Deze loopt van 8 juli t/m 18 augustus.
Dit rooster zul je ook up to date vinden deze weken in de app en op de normale lesroosterpagina.
Check daar ook het overzicht van het reguliere lesrooster onderaan die pagina voor de periode na het zomerrooster.

English flagBelow is an overview, sorted by week, of the classes in our 2024 summer programme.
This runs from July 8 to August 18.
You will also find this schedule up to date these weeks in the app and on the regular class schedule page.
Check there also the overview of the regular class schedule at the bottom of that page for the period after the summer schedule.

LET OP!
Vakantierooster onder klein voorbehoud.
Weken die voorbij zijn worden ook uit het overzicht gehaald om het duidelijk te houden.

English flagHoliday schedule subject to minor reservations.
Weeks that have passed are also removed from the overview to keep it clear.

Week 28  | 8 juli – 14 juli

Maandag 8 juli
09:00 pilates (Marleine)
18:30 pilates (Gabrielle)
18:30 step (Sep)
19:30 bodyshape (Dunia)
19:30 dancehall (Christel)
20:30 xcore (Priscilla)
20:30 flow yin yoga (Dunia)

Dinsdag 9 juli
09:00 step / circuit (Marleine)
10:00 club yoga (Marleine)
18:00 beginnersursus paaldansen (Indre)
19:00 club power (Danielle)
19:00 paaldansen beginners (Indre)
20:00 paaldansen intermediate (Indre)
20:00 club yoga (Suzanne)

Woensdag 10 juli
10:00 club power (Dunia)
19:00 paaldansen beginners (Melissa)
19:00 zumba (Emilia)
20:10 aerial hoop (indre)
20:00 xcore (Sep)

Donderdag 11 juli
09:00 pilates (Marleine)
10:00 step bbb (Marleine)
19:00 pilates (Dunia)
19:00 club power (Sep)
20:00 burlesque (Suzanne)
20:00 yin yoga (Dunia)
21:00 paaldansen (Melissa)

Vrijdag 12 juli
09:00 zumba & shape (Dunia)

Zaterdag 13 juli
10:00 xcore (Priscilla)
11:00 zumba (Emilia)

Zondag 14 juli
10:00 pilates (Gabrielle)
11:00 paaldansen exotic (Sarina)
12:00 floor choreo (Sarina)

Week 29  | 15 juli – 21 juli

Maandag 15 juli
09:00 pilates (Marleine)
19:00 pilates (Gabrielle)
19:00 dancehall (Christel)
20:00 xcore (Forat?)

Dinsdag 16 juli
09:00 step / circuit (Marleine)
10:00 club yoga (Marleine)
18:00 beginnersursus paaldansen (Indre)
19:00 club power (Danielle)
19:00 paaldansen beginners (Indre)
20:00 paaldansen intermediate (Indre)
20:00 club yoga (Suzanne)

Woensdag 17 juli
19:00 paaldansen beginners (Melissa)
19:00 zumba (Emilia)
20:00 poledance conditioning (Indre)

Donderdag 18 juli
09:00 pilates (Marleine)
19:00 pilates (Gabrielle)
19:00 club power (Danielle)
20:00 paaldansen all levels (Melissa)
20:00 burlesque (Suzanne?)

Zaterdag 20 juli
09:00 xcore (Forat) onder voorbehoud
10:00 club power (Danielle)
11:00 zumba (Emilia)

Zondag 21 juli
10:00 pilates (Gabrielle)
11:00 paaldansen exotic (Sarina)
12:00 floor choreo (Sarina)

Week 30  | 22 juli – 28 juli

Maandag 22 juli
09:00 pilates (Marleine)
19:00 pilates (Gabrielle)
19:00 dancehall (Christel)
20:00 xcore (Forat) onder voorbehoud 

Dinsdag 23 juli
09:00 step / circuit (Marleine)
10:00 club yoga (Marleine)
18:00 beginnersursus paaldansen (Indre)
19:00 club power (Danielle)
19:00 paaldansen beginners (Indre)
20:00 paaldansen intermediate (Indre)
20:00 club yoga (Suzanne)

Woensdag 24 juli
19:00 paaldansen beginners (Melissa)
20:00 poledance conditioning (Indre)

Donderdag 25 juli
09:00 pilates (Marleine)
19:00 pilates (Gabrielle)
19:00 club power (Danielle)
20:00 paaldansen (Melissa)
20:00 burlesque (Suzanne)

Zaterdag 27 juli
10:00 xcore (Sep)
10:00 club power (Daan)
11:00 zumba (Gastdocente)
11:00 pilates (Gabrielle)

Week 31  | 29 juli – 4 augustus

Maandag 29 juli
09:00 pilates (Marleine)
18:30 pilates (Gabrielle)
19:30 bodyshape (Dunia)
19:30 dancehall (Christel)
20:30 xcore (Sep)
20:30 flow yin yoga (Dunia)

Dinsdag 30 juli
09:00 step / circuit (Marleine)
10:00 club yoga (Marleine)
18:00 beginnersursus paaldansen (Indre)
19:00 club power (Danielle)
19:00 paaldansen beginners (Indre)
20:00 paaldansen intermediate (Indre)
20:00 club yoga (Dunia)

Donderdag 1 augustus
09:00 pilates (Marleine)
19:00 pilates (Dunia)
19:00 club power (Danielle)
20:00 yin yoga (Dunia)
20:00 paaldansen (Melissa)

Zaterdag 3 augustus
10:00 xcore (Priscilla)
1o:00 club power (Sep)
11:00 zumba (Emilia)
11:00 pilates (Gabrielle)

Week 32  | 5 augustus – 11 augustus

Maandag 5 augustus
09:00 pilates (Marleine)
18:30 pilates (Gabrielle)
18:30 step (Sep)
19:30 bodyshape (Dunia)
20:30 xcore (Priscilla)
20:30 flow yin yoga (Dunia)

Dinsdag 6 augustus
09:00 step / circuit (Marleine)
10:00 club yoga (Marleine)
18:00 beginnersursus paaldansen (Indre)
19:00 club power (Danielle)
19:00 paaldansen beginners (Indre)
20:00 paaldansen intermediate (Indre)
20:00 club yoga (Dunia)

Donderdag 8 augustus
09:00 pilates (Marleine)
19:00 pilates (Dunia)
19:00 club power (Danielle)
20:00 yin yoga (Dunia)
20:00 paaldansen (Melissa)

Zaterdag 10 augustus
10:00 xcore (Priscilla)
10:00 club power (Sep)
11:00 zumba (Emilia)
11:00 pilates (Gabrielle)

Week 33  | 12 augustus – 18 augustus

Maandag 12 augustus
09:00 pilates (Marleine)
18:30 pilates (Gabrielle)
18:30 step (Sep)
19:30 bodyshape (Dunia)
20:30 xcore (Priscilla)
20:30 flow yin yoga (Dunia)

Dinsdag 13 augustus
09:00 step / circuit (Marleine)
10:00 club yoga (Marleine)
19:00 club power (Danielle)
19:00 paaldansen beginners (Erin ?)
20:00 paaldansen intermediate (Erin ?)
20:00 club yoga (Dunia)

Woensdag 14 augustus
10:00 club power (Dunia)
19:00 paaldansen beginners (Melissa)
19:00 zumba (Emilia)
20:00 xcore (Sep)

Donderdag 15 augustus
09:00 pilates (Marleine)
10:00 step bbb (Marleine)
18:00 xcore (Sep)
19:00 pilates (Dunia)
19:00 club power (Danielle)
20:00 yin yoga (Dunia)
20:00 paaldansen (Melissa)

Vrijdag 16 augustus
09:00 zumba & shape (Dunia)
19:00 aerial hoop beginners (Erin?)

Zaterdag 17 augustus
10:00 xcore (Priscilla)
10:00 club power (Sep)
11:00 zumba (Gastdocente?)

Zondag 18 augustus
10:00 pilates (Dunia)